Május 23-án, szombaton a helyszínen főzött gulyáslevessel és a női csoporttagok által sütött pogácsával, süteménnyel vendégelte meg a magyaróvári karitász-csoport a KESZI mosonmagyaróvári hajléktalanszállójának lakóit. Már több éves hagyomány, hogy a csoport az éhezők világnapjának alkalmával szeretetvendégséget tart a szállón. A magyaróvári karitász-csoport ezen kívül az év többi részében célzott adományozással segíti az intézményt.
Szöveg és fotó: Magyaróvári karitász-csoport / Győri Egyházmegyei Karitász














